| Tiger7777 a întrebat:

am 14 ani sunt baiat, si m-am cam apucat de fumat de o luna... Nu fumez mult maxim 2 tigari pe zi, dar cateodata nici una. Inrebarea mea este daca este adevarat mitul cum ca daca fumezi de la o varsta frageda nu mai cresti

Răspuns Câştigător
| Sagemi67 a răspuns:

Si asta e adevarat ''cat de cat'' dar iti spun din toata inima lasa-te de fumat ca nu rezolvi nimic din asta plus ca cheltui si bani aiurea si iti faci rau singur...Succes.

4 răspunsuri:
| annaxz a răspuns:

De ce te-ai apucat de fumat, de fapt?

| Tiger7777 explică (pentru annaxz):

Paaai dintr-o prostie... am chiulit toata clasa si TOTI, absolut toti fumau...eu eram singurul care nu fuma..si cumva m-au prostit si pe mine sa incerc tigara. Mi s-a facut rau si am ametit. Dar a doua zi deja imi era pofta de tigara asa ca m-am dus cu colegii in pauza sa fumam. De atunci nu o mai pot lasa

| annaxz a răspuns (pentru Tiger7777):

Daca stii ca e o prostie, de ce continui, in loc sa te ambitionezi sa te lasi?

| Tiger7777 explică (pentru annaxz):

O sa incerc.