| Allecss a întrebat:

m-am apucat de o luna de fumat si inca nu m-am decis ce tigari sa fumez..Imi puteti recomanda si mie unele foarte foarte usoare slim sau ma rog nu conteaza dar sa fie usuoare pentru un incepator

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Tine minte ca fiecare o sa iti spuna ce-i place lui sau alotra, asta nu inseamna ca o sa-ti placa si tie.Cumpara pachet doar dupa ce ai fumat una doua sau nu gasesti la bucata sau la imprumut.
Ca slabe mie imi plac Marlboro Filter Plus(6 Gudron 0, 5 Nicotina 0, 7 CO).Am auzit ca si Dunhill Alb are un gust bun (si sunt chiar slabe, 4 0, 4 4). Slabute ar mai fi si Dunhill Albastru(7 0,6 8).
Totusi, din astea eu as alege Marlboro FP(si Dunhill alb n-am fumat...deci dintre Marlboro si celalalt Dunhill).
Eu cand am fumat prima tigara am fumat un Kent HD.E mai tare decat cele spuse de mine da' nu am avut vreo problema.
A fumat careva de pe aici Lucky Strike sa imi spuna si mie cum sunt?

| 德尼莎 a răspuns:

Daca vrei ceva slab atunci incearca Dunhill Alb este foarte slab numai bun pentru un incepator. Slabe ar mai fi si Kent classic sau Winston Albastru, daca esti inepator sa nu faci greseala sa iti cumperi Kent Apex deoarece sunt foarte tari sau Winston Plus.

| Yuuuuuki a răspuns:

Normal nu ar trebui sa fumezi. Nu te fac cu nimic mai "cool" si intrii in randul baietilor la fel, care fumeaza. Incepator? Glumesti? Acesta nu e un sport dragul meu laughing te distrugi singur. bafta.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Yuuuuuki):

Esti genu' de fiinta predispusa la un pumn in bot.Stie efectele nocive ale tigarilor si n-a zis ca vrea sa fie cool.De ce nu taci tu din gura?