| Curcubeuinalbsinegru a întrebat:

Hei TPU :* ma descurc destul de bine la desenat, dar nu mai stiu ce sa desenez...Ati putea sa-mi dati cateva sugestii? FUNDA! :* :* happy

Răspuns Câştigător
| alleadina a răspuns:

Alege-ti un loc unde te simti bine, i-ati instrumentele de care ai nevoie si lasa-ti imaginatia sa zboare. Sunt sigura ca va iesi un desen extraordinar.

3 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

Portrete. la kiss fm era un concurs cu ''deseneaz-o pe rihanna'', oricum incearca sa desenezi tot felul de oameni, ori doar fata ori si corpul.
studiul corpului si al fetzei umane in desen e foarte interesant si unic, fiecare persdoana e diferitawinking

| catalinaicg a răspuns:

Design interior, cu tot felul de corpuri de mobila si accesorii cat mai haioasewinking

| alleadina a răspuns:

Pai asta depinde doar de ce iti place. Ex: daca iti plac peisajele de natura du-te intr-un parc cu un creion si o foaie big grin, lasa-ti imaginatia libera si o sa iasa ceva extraordinar happy