| middle654 a întrebat:

--Buna tpu.am 16 ani si sani nu am aproape deloc.am asteptat destul sa creasca si nimic.ce pot sa fac in afara sa astept?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Sânii îţi cresc până la 18 ani, deci mai ai timp. Poţi să mergi la medicul de familie să-ţi dea trimitere spre vreun specialist care te poate ajuta.
Succes!

| τττ a răspuns:

Bună,middle654.
Stai liniștită, sânii cresc până la 18 ani, nu este nici o problemă! Așa e organismul tău. Nu poți să faci nimic înafară să aștepți. Dacă chiar nu te simți bine în pielea ta, îți recomand un medic! Să nu faci prostia să -ți pui silicoane!
Pa, pa!

| Hαppiηеss a răspuns:

Buna. Pai nu prea ai ce face in situatia asta decat sa astepti poate cu timpul o sa-ti mai creasca. Eu am 21 de ani si am sanii mici, odata erm complexata de chestia asta dar acum sincer nu-mi mai pasa! Ideea e ca cine te place te place asa cum esti cu sau fara sani mari. Bafta!