| Ronaldinho1 a întrebat:

Buna tpu.Am avut o iubita pe care am iubit-oenorm sh ea am cateva zile imi spune ca vrea sa e despartim.de ce? nu stiu, nu vrea sa imi zik.credeti-ma am suferit foarte mult.Am fost impreuna 1 an sh nu vreau sa o pierd
Va rog ajutati-ma cu un sfat ceva.
Dau funda.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| onFire a răspuns:

Salut.
Poate ca fata a gasit pe altcineva...nu trebuie sa fii dezamagit asa se intampla de obicei la tineret.Esti barbat nu esti femeie sa suferi pentru orice lucru care nu are importanta. Poate ca fata aia se va intoarce la tine.Trebuie doar sa astepti.Bafta! happy

3 răspunsuri:
| lion15 a răspuns:

Daca vrea sa se desparta de tine, sunt 2 motive pentru asta.
1. A gasit pe altcineva, si in acest caz iti dai seama ce fel de caracter are fata, ce fel de mentalitate... In sensul ca 1 an de zile conteaza foarte mult, si nu este deloc o perioada suferciciala.
2. Poate este dezamagita de tine, si cauta altceva! Conteaza foarte mult ca tu sa o faci iubita, apreciata, repsectata si asa mai departe. Se zice, ca unei iubite, trebuie sa ii faci cam 4 complimente pe zi. Nu ai dat prea multe detalii in legatura cu relatia dintre voi 2, insa poate fi si asta un motiv. Eu spun ca trebuie sa gandesti la rece, cu capul, sa analizez cat de fericit ai fost tu, cate reusite ati avut in relatia asta, cat de mult te-a ajutat, cat de mult te-a maturizat relatia si asa mai departe. Tu esti singurul care poate lua o decizie! Daca s-a plictisit de relatia asta, eu spun sa nu o mai cauti! happy Nu te merita! ps. Niciodata sa nu gandesti cu inima, dragostea e oarba, si ajuti peste nu stiu cat timp, sa regreti anumite lucruri facute la cald. Succes cu asta!

| Rebela26 a răspuns:

Trebuie sa afli de ce... De la prieteni si alti... Poate a suparat-o ceva, poate a descoperit ceva care va poate sctrica relatia si nu vrea sa te supere sau altele straight face

| Ronaldinho1 explică (pentru Rebela26):

Dar ea nu vrea sa spuna nimanui de ce...singura pers pe care o consider k stie e prietena ei cea mai buna.dar cu siguranta nu va vrea sa imi zic