| razvan967 a întrebat:

Am ceva de povestit, deci sa incep asa cam prin august pe la sfarsit am de o fata pe facebook si m-am bagat eu cu ea in seamna.Toate bune si frumoase am inceput sa vorbim zilnic foarte mult.Intr-o zi ne-am hotarat sa ne intalnim si noi nu eram la distanta mare 35 km. Toate bune si frumoase s-a facut planul ca acum doua saptamani pe sambata sa iesim, din pacate vineri dupa amiaza i-am dat vestea ca nu mai pot sa vin deoarece sefu m-a chemat la munca. Asa ca am anulat pe urmatoarea sambata. Se apropia urmatoarea sambata sa iesim afara s-a observat de miercuri ceva in neregula cu ea. Vineri am intrebat-o daca vine afara si a zis ca nu mai vrea sa iasa cu mine din pacate.Am incercat sa o conving dar, vorbea si altfel cu mine din pacate s-a intamplat ceva dar nu stiu ce. Oare gresisem asa tare? Cum fac sa o conving sa vorbeasca, sa iesim.Multumesc si imi cer scuze daca am scris cu greseli

Răspuns Câştigător
| anamariiathea a răspuns:

Nu e vina ta! Nu trebuie sa te consideri vinovat! Daca te iubea, vorbeati si acum

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja ai pierdut-o! Mai cauta pe internet, mai sunt fete doritoare de astfel de conversatii.

| ThunderGod112 a răspuns:

Nah,nu merita, daca e asa ingamfata ca se supara in halul asta pentru ceva ce nu e deloc vina ta, n-are decat sa faca ce vrea!