| 5SOS a întrebat:

Buna TPU.Am ceva sa va spun vreau foarte mult un catel dar stau la bloc si parintii mei nu ma lasa.Cine o sa imi spuna niste ideei care iar putea indulcii pe parintii mei ca sa ma lase sa imi iau un catel primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| 18missy a răspuns:

Convingei sa va mutati la casalaughing.si daca vrei sa ii indulcesti dale o ciocolata la fiecarelaughing

1 răspuns:
| emilpor a răspuns:

Am aceeasi problema laughing, voi reveni aici sa vad ce raspunsuri ai mai primit.