| Dia_Deea_1998 a întrebat:

Am cont pe ~my free zoo~ am multi prieteni! Dar nu pot vorbi cu ei deoarece trebuie sa-mi confirm e-mail-lu si nu mai stiu parola de la mess deoarece mi l-am schimbat! As vrea sa stiu cum imi pot schimba e-mail-lu din setarile jocului! Va rog ajutati-ma! DAU FUNDITA!

6 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Buna dai in sus la drepta unde se vede o rotita.Acolo sunt setarile. Apoi iti va arata change my email.
Funda?

| pablo98 a răspuns (pentru pastru009):

Buna. Dar acolo cere o parola...si nu stiu de ce parola este vorba.sad

| pastru009 a răspuns (pentru pablo98):

Presupun ca se refera la parola contului tau.

| DodyDody a răspuns:

Buna nu ai un alt ID deoarece l-ai putea schimba sau iti poti face un alt ID.Si eu joc my free zoo imi poti spune te rog numele pentru a deveni prietene?(desigur daca vrei)

| CrissCristina14 a răspuns:

Stiu eu cum si am incercat, dar nu te lasa sa iti schimbi e-mailul

| CrissCristina14 a răspuns (pentru CrissCristina14):

Cine mai are my free zoo va rog! daca doriti dati-mi cere ma numesc CrissCristina14!