| Danutz_Mihai_1997 a întrebat:

am facut ceva groaznic si nu stiu cum sa ma revansez pentru ca am gresit deci a inceput ieri cand eram beat (totusi e craciunul decii) si am vb pe fb cu o fata de la scoala cu 2 ani m ai mica decat mine si m-am dat la ea si chestii din astea si am intrebat-o dac vrea sa se comb cu mine (stiu asta pentru ca m-am uitat la istoric tot ce imi amintesc e ca am inceput sa v cu ea si ca m-am trezit dimineata cu o durere de cap ) si a acceptat dar mie nu cred ca imi place de ea... deci 1. cum sa ii zic asta
2. oare chiar imi place de ea dac am intrebat-o asta?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Ma intrebi pe mine? Acorzi funda raspunsului care merita, din punctul tau de vederebig grin

10 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Buna.
Cand esti beat nu prea mai constientizezi...

Vorbeste cu fata si explica-i ca a avut loc o neintelegere, ca tu de fapt erai beat si nu stiai ce faci.
Cere-ti scuze si asigur-o ca nu vroiai sa o superi. happy
Data viitoare, ai grija! laughing

| SairiaBlock a răspuns:

Bună!
Ar trebui să o suni şi să vă întâlniţi undeva şi să staţi de vorbă. Poţi începe prin a-i spune că e o fată foarte drăguţă şi sigur mulţi băieţi ar vrea să fie cu ea, după care să îi spui că voi doi nu sunteţi compatibili, că ţie îţi place de o altă fată, şi că erai beat când te-ai combinat cu ea. Dacă se supără spune-i că îţi pare foarte rău, însă ţie încă ţi-e gândul la o altă tipă, sau că ai nevoie de o perioadă în care sa fii singur. Sigur va inţelege! Iar dacă nu, nu văd de ce ţi-ar păsa, atâta timp cât ţie nu-ţi place de ea!
Succes!

| yyyyy a răspuns:

Pai noi de unde sa stim daca iti place de ea? Iti place sau nu? Cum o consideri? draguta, frumoasa sau urata? Deci la tine e raspunsul. Tu doar ii poti cere scuze si sa ii zici ca a fost o incurcatura si ca sa nu pari in fata ei un "fraier" nu ii spune ca ai fost beat, spune-i ca era un prieten de al tau lapc. happy
Pa, pa.happy

| ComatoseWine a răspuns:

Daca nu vrei sa ii spui ca erai prea beat si nu ai realizat, fa un lucru nu prea dragut:zi-i ca a fost distractie la tine si ca un prieten de-al tau a vorbit cu eabig grin si ca tie iti place de alta fata...

| FemeiaPisică a răspuns:

Daca esti beat nu mai judeci. Spune-i fetei adevarul si cere-ti scuze.

| LolaLollita a răspuns:

Eu cred ca oamenii folosesc betia ca pe o scuza pentru a se manifesta cum sunt ei de faptbig grin da-i o sansahappy

| Danutz_Mihai_1997 explică (pentru Cherilyn):

Ok e o mica problema aici stiti am incercat sa i spun ca afost o greseala si dintrodata mi sa aprins inima pentru ca a inceput sa imi placa. nu arata cum o stiu eu normal. parca era alta si doar pentru ca se aranjase... wow! deci am lasat asa si ea mi-a zis ca nu ii mai place de mine si. of uneori blestem sentimentu asta sad

| Danutz_Mihai_1997 explică (pentru LolaLollita):

Cine vrea funda?

| FastAndFurious a răspuns (pentru Danutz_Mihai_1997):

Daca esti treaz ii dai Lolei. Ai grija unde apesi!

| Danutz_Mihai_1997 explică (pentru FastAndFurious):

Daca mam inbatat si eu o data de craciun nu inseamna cas bertiv laughing inseamna ca am baut in exces laughing