| Drodo a întrebat:

Buna TPU, am footfetish, dar pe langa asta imi place cand fetele pur si simplu se urca pe mine cu picioarele, adica cand ma calca pe piept, burta chiar si locul sensibil, este o boala? Mai sunt baieti carora le place sa fie calcati de fete? Sau ati intalnit pe cineva caruia ii place?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e o boala, ci tot un fetish. Gasesti destui oameni cu aceiasi parere pe forumuri dedicate temelor erotice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foothetish-ul înseamnă altceva. Ceea ce ai tu e mai mult o fantezie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fantezie, și mie îmi plac picioarele fetelor dar unele au picioare de hipopotane, alea nu laughing