| CeeCee a întrebat:

Buna TPU.

Am fost impreuna cu un baiat, timp de 1 luna. In acest timp ne-am desp. de 2 ori, si ne-am impacat.
Vorbim aproape in fiecare zii. Eu nu mai vreau sa fiu cu el, pentru ca stiu ca nu v-a dura relatsia.
In fiecare zii, imi spune, ca eu sunt singura fata pe care a iubit`o, si o iubeste cu adevarat.
i-am zis ca vreau sa fim doar prieteni, dar el vrea sa fie din nou cu mine.

Am nevoie de un sfat. sad
Sa ii mai dau o sansa [ nu m`a inselat, nu m`a mintit, nu ne-am certat], ne-am desp. pentru ca el sta la cativa km distanta, si nu putem vedea in fiecare zii.
Multumesc! love struck

Răspuns Câştigător
| Ramona_4478 a răspuns:

Fa ceea ce simti. Dar intreaba-te cui ii dai o sansa? Lui sau tie? Tu nu mai vrei sa fi cu el. Stati si departe (desi asta nu e o scuza). Iti dai tie o sansa sa nu te mai simti vinovata? Ca lui nu prea vad la ce ii dai sanse. La amagire? Bafta!

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei CeeCee! Daca tu chiar iubesti acest baiat n-ar trebui sa renunti la el. Nu conteaza cativa kilometrii cand iubesti pe cineva. Trebuie sa faci ceea ce iti spune inima. Ai grija totusi sa nu iti bati joc de sentimentele acestui baiat. El nu ti-a facut nici un rau. Deci. Tu de ce i-ai face lui?! Multa bafta!

| laryssutzadlc a răspuns:

Sincer... Nu vad care e problema daca nu va vedeti in fiecare zi...

| andreeadragutza22 a răspuns:

Daca nu te'o inselat nu si-o batut joc de tine eu zic sa nu-ti bati nici tu joc de el adica du-te si fii cu el... distanta desparte multi oameni stii cum ee proverbul ala '' ochii care n use vad se uita ''' dar daca tineti legatura si va vedeti cat de cat macar de 2 ori pe saptamana eu zic sa stai cu el din nou sa incercisad! asta e sfatul meu! funda?

| Lisadream a răspuns:

Cred ca dai dovada de maturitate prin faptul ca recunosti ca aceasta relatie nu are viitor. Daca ai continua relatia ai face-o doar pentru ca insista el.nu pentru ca simti tu. Poti sa ii mai dai o sansa dar probabil nu va trece mult si iti vei da seama ca nu are rost si va veti desparti. Daca nu esti motivata pentru aceasta relatie ce rost are sa investesti timp in ea?