| FataCuBuff a întrebat:

Buna TPU am fost intr'o tabara si ma intelegeam bine doar cu uniii iar cu ceilalati doar cateodata facem glume si uni ma barfeau ca merge cocosata ca nu stiu cum suntt cum sa fac sa ma imteleg bine cu toti dau funda si vot

2 răspunsuri:
| alexutza071 a răspuns:

Salut! dupa parerea mea ar trebui sa incerci sa ii ignori total pentru ca daca ei te barfesc inseamna ca sunt mult mai jos de tine.doar ignora-i vorbeste cu cei cu care te intelegi bine si atat.nu incerca sa fii tu cea mai buna dintre ei ..ca stii cum se spune..cand esti esti luat de prost.bafta!

| Neah1 a răspuns:

Fii tu insuti, nu poti face ca toti sa te placa. Daca cineva te barfeste/se poarta urat cu tine nu-i da importanta.