| Magnific a întrebat:

Buna TPU am internet de la RDS viteza de 50 MB/s, am facut un test de viteza de pe site-ul lor si imi arata 10 mb download si 10 mb upload si acum 2 sapt imi arta 50 mbs si 55 mbs upload cum era normal, si cand descarc de pe t.o.r.e.n.t.e nu depaseste 1 MB/s si inainte puteam si cu 8-9 Mbs sa descarc, mai are cineva prob.asta? si ce e de facut Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Iosub_Catalin_1993 a răspuns:

In primul rand asigurate ca esti conectat prin lan si nu prin wireless la calculator, inchide toate aplicatiile incearca sa rulezi testul de viteza, daca iti da mai putin de 30 MB te sfatuiesc sa dai un telefon la call center.

| Magnific explică (pentru Iosub_Catalin_1993):

Sunt conectat prin lan, am si wireless care e conectat la pc si aveam 50 mb si dintr-o data am 10 mbs, nu stiu o sa sun la ei sa vad, iti multumesc oricum