| rafyx27 a întrebat:

Sallut! Stiu ca o sa fie multe comentarii negative, dar am 12 ani si sunt bi. Mai mult lesbi decat bi. Imi place mult de o fata, cu care m-am mai sarutat odata si a fost foarte pasional in vacanta de iarna. In timpul scolii noi nu prea ne-am mai vazut, fiind de la alte scolii.As vrea sa ma intalnesc cu ea intr-o seara sa mergem sa fumam si sa continuam experienta inceputa.Imi puteti da idei cum sa o abordez fara sa par prea exagerata?

1 răspuns:
| DulceatzaDeMustar a răspuns:

Uite. nu ma iau de viata ta, deci am sa-ti spun ce sa faci. mergeti intr-o seara mai pe intunecate, sa nu va vada nimeni. fumati, faceti ce vreti, si ii vei marturisi ca esti cum esti, si ca o iubesti. trebuie sa-i spui. daca face nu stiu ce, ii amintesti de seara aia in care v-ati sarutat iar si nu stiu ce.trebuie sa-i spui. numai ca ar exista o problema. daca ea are iubit. baiat. oricum. sa faci asa cum ti-am spus pentru ca e cel mai binewinking. funda? puppy dog eyes