| SpeșălGirl a întrebat:

Am mare nevoie de AJUTOR! Astazi de dimineata am verificat cate minute mai am.Mai aveam 155 de minute si 57 de mesaje.Am mai vorbit eu la telefon...si pe la 9 cand am verificat aveam cost suplimentar 30, 82 euro! Chiar nu stiu ce sa fac nu pot plati atat am 12 ani! Ajutati-ma! Cand parintii mei vor afla o sa ma distruga! Ce sa fac? MINT, VAND CE VRETI VOI!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu complica lucrurile. Spune parintilor tai sincer ce ai patit, poate fi si o greseala din partea firmei, ei se vor duce si vor lamuri, dar ar fi bine ca tu sa nu fi pe abonament, daca ai fi pe o cartela prepay ai stii exact cat credit ai si nu vei mai avea aceasta problema.