| Loooolaaaa a întrebat:

Am menstruatie de 3 ani, insa nu a fost regulata niciodata. Insa acum nu mi-a venit de cateva luni. Si de 2 saptamani tot am sanii umflati si ma doare burta insa tot nu-mi vine si nu inteleg de ce. Nu a intarziat atat de mult niciodata. Sunt virgina. Heeeelppp crying((

1 răspuns:
| smsssd2131 a răspuns:

Nu cred că lucrurile care ţi se întâmplă au legătură între ele. Menstruaţia poate întârzia de la 2 zile - 6 luni. Totuşi, ar trebui să vorbeşti cu mama ta dacă nu ai făcut-o deja, sau să consulţi un medic. Succes! happy