| YoKo399 a întrebat:

Am multe intrebari de pus laughing Sper sa puteti sa-mi raspundeti la ele happy
1.Cum as putea sa slabesc? Vreau sa am un abdomen plat si ingust, picioare mai subtiri, adica slaba din cap pana-n picioare laughing. Deci cum pot sa fac?

2.Am tenul foarte urat..Am ca niste gauri in el si de multe ori este iritat.Numai noaptea tarziu am si eu tenul mai fin si mai curat.Ce trebuie sa fac ca sa am tenul curat si fin?

3.Am parul mai aspru..Mereu dupa ce ma spal la cap am parul maaare.Cum as putea sa-l fac firul mai fin si parul ma drept?

4.Am ca niste puncte negre pe picioare. Daca stiti ce sunt va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa-mi dispara.Si am si cosuri pe spate.Ce fac ca sa nu le mai am?

Răspuns Câştigător
| Abbcdd a răspuns:

1.Fara diete! Doar mancat sanatos, multa apa, fructe etc. Pentru a slabi si in acelasi timp sa arati frumos fa mult sport (multe fete reusesc sa slabeasca dar fara sport si au corpul groaznic dupa ) : pentru abdomen fa abdomene in fiecare seara, genoflexiuni, poti face sala (dar sa te tii ), foarte eficient pentru celulita este kangoo-jumpul s.a.m.d. 2.Sunt multe remedii naturiste.dar decat un specialist care iti cunoaste cazul iti poate zice ce sa folosesti ( cine stie cum va reactiona tenul tau la sugestiile noastre deci mai bine nu iti dam sfaturi aiurea ), un dermatolog ar fi in stare sa te ajute, iar cu trimitere de la medicul de familie este pe gratis consultul. 2.Cauta la plafar ceva, sigur vei gasi. Iar sa nu iti mai stea sculat foloseste o placa iar daca nu vrei sa ti se arda eventual si o protectie pentru placa. 4. Pentru cosurile de pe spate sunt fel si fel de creme, gasesti tu ceva sau stai la soare cat mai mult, se vor usca singure si evita sa iti tii parul desfacut sau sa porti haine cu material care te face sa transpiri rau, iar in fiecare seara dus pentru a te curata. Multa bafta, sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| constant123inescu a răspuns:

Tu fata esti normala tu stii ca nici unui baiat nu-i place o slabanoaga vrei sa devi anorexica scuza-ma dar daca mai slabesti vei fi mai urata decat esti am si eu o vecina si a avut un corp super si dupa a vrut sa slabeasca si a slabit si e urata slaba si nimeni nu se mai uita la ea la orice fata ii sta bine mai plinuta sa aiba un fund frumos tate si no altele nu o slabanoaga apai nici un baiat nu se v-a mai uita la tine asculta-ma pe mine