| BibiBya a întrebat:

am nevoie de ajutor. sad
Imi place mult de iubitul prietenei mele.Si cu fiecare zi in care ne vedem imi place din ce in ce mai mult de el, pentru ca noi glumim cu : ce faci iubire:*? sau cu te iubesc. Astazi m`a intrebat in particular daca vreau sa fiu cu el in secret. Yo am crezut ca glumeste si i-am spus nu, oricum daca era adevarat tot nu puteam sa spun da din cauza prietenei mele.Imi puteti da niste sfaturi ce sa fac? sa ii spun lui ca il plac? imi este frica ca daca ii spun el ii va spune prietenei mele si se va supara.chiar nu stiu ce sa fac. Ajutoor crying

3 răspunsuri:
| BiancaByb a răspuns:

Mm.se mai intampla.E aiurea.Foarte!straight face! E bine ca ai spus nu.Deoarece iti vei pierde prietena.Va trebui sa alegi intre el si ea. Dupa mine.iti recomand prietena.winking!

| BibiBya explică (pentru BiancaByb):

Da,stiu si inteleg, dar ce pot face? ca in fiecare zi imi place mai mult de el.si nu mai rezist straight face

| BiancaByb a răspuns:

Stii.mi s-a intamplat chiar si mie.Nu e bine! Deloooc! Stiu cum e...mai bineethinking Incearca sa cunosti pe altcineva.