| gina007 a întrebat:

Buna TPU:*.Am nevoie de ajutor,urgent!
Acum cateva ore prietenul meu mi-a zis ca in seara de Paste o sa plece cu baietii si cu mine o sa se intalneasca cateva ore.I-am zis sa ramana cu mine si a zis ca nu ii place sa dea inapoi,nu vrea sa rada baietii de el ca ramane cu mine.Nu vrea sa ma ia cu el deoarece sunt multi baietii.Nu stiu ce sa mai fac.Ajutati-ma va rog frumos!Multumesc

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Nu e nimic grav in asta.Da-i liberatete,lasa-l sa iasa cu prietenii,e dreptul lui. Daca iese cu ei nu inseamna ca pe tine o sa te neglijeze, doar ca nu poate anula planurile. Daca vei continua sa te superi pentru simplul fapt ca vrea sa aiba o seara cu prietenii, relatia s-ar putea distruge.Nu uita, da-i putina libertate, ca tot la tine se va intoarce.Baftaa!

5 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Roaga o prietena sa vina cu tine si cu gasca iubitului tau. Probabil, daca esti prietena cu iubita unuia din gasca prietenului tau, sigur te va lua daca va veni si ea. Bafta!

| gina007 explică (pentru stefaniacristina77):

Pai asta e.Pentru ca nu vine nici o fata! Dar eu ma gandesc ca daca ma iubeste poate sa ii lase pe ei si sa stea cu minehappy

| stefaniacristina77 a răspuns (pentru gina007):

Adevarat. Dar acum, poate si el sa stea o ora cu baietii si cu tine mai mult. happy

| QRWstrangeLIFE a răspuns:

Probabil a zis "nu vreau să râdă băieţii de mine că rămân cu tine" s-o fi referit că a promis ceva şi nu s-a ţinut de promisiune şi că în loc să ducă la o bere stă cu tine. Oricum depinde şi cum a spus-o cu căldură sau cu agoniebig grin.

| gina007 explică:

Stiu ca trebuie sa ii dau libertate, doar ca i-am zis ca vreau sa ies cu fetele si nu ii convine, vrea sa stau in casa.