| mishutza a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi in legatura cu povestea mebig grin va rog fara glume, mistouri etc! Cand eram in cls a VIa am cunoscut un baiat el este mai mare decat mine( eu am aproape 16 ani si el aproape 29) de care mi.a placut fff mult si il iubesc! Il iubesc ff mult si pentru el asi face aproape orice problema e ca el nu ma vrea!puppy dog eyes!: nu simte nimica pentru mine, desi am stat cu el aproape 3 luni da am vb mai mult pe mess ca el nu era in Romania dar cand a venit acasa ne.am intalinit! El atunci avea prietena desi eu m.am bagat peste rel lor ...na el a fost primul meu iubit prima mea dragoste! il iubesc enorm de mult dar el vrea doar sex de la mine uneori sunt ff frista pe tema asta am vrut sa ma sinucid din cauza asta ii tot spun ca il iubesc dar el nu ma crede! vreau sa fiu cu el asta e tot ce imi doresc va rog sa ma ajutati macar cu un sfat! vreau sa fiu cu el, ce sa fac, ce sa.i spun ca il iubesc stiu ca dragoste cu forta nu se poate dar eu nu pot sta fara el il iubesc mult funnda

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Bună sad
Scumpo, inteleg ca esti indragostita si nu mai vezi nimic in fata ochilor, mi s-a intamplat, stiu cum e, dar stai putin si gandeste-te. El are 29 de ani...practic e..barbat :-s. Tu esti o adolescenta,esti tanara, esti frumoasa (bine,asta n-am de unde sa stiu, dar asa cred) ai o viata inainte. Acum e timpul sa te indragostesti de mii de ori si sa iti treaca,acum e timpul sa umblii din floare in floare pentru ca vei devenii femeie si toate astea se vor schimba.
Stii de ce nu te vrea? Pentru ca in ochii lui esti o fetita. Pentru ca el simte ca are nevoie de o femeie.una matură,care sa il implineasca ( sentimental,sexual, cum vrea el ) Poate vrea sa isi intemeieze o familie.
Tu esti indragostita pana la cer, dar ai fi pregatita sa ii speli, sa ii calci, sa ii gatesti? Sa faci curatenie dupa el si sa il astepti cu cina cand vine el. Sa stai cu noptile asteptand sa ajunga acasa:? Sa faceti totusi...sex si sa ajungi insarcinata, ai creste copilul lui? Poate el vrea o casnicie, ai fi pregatita? Eu cred ca nu, e pacat sa te consumi.
Si ultimul sfat? Trebuie sa iesi in lume ca sa uiti de el. Te distrezi, ca asta e misiunea ta momentan happy Mai devreme sau mai tarziu te vei indragosti din nou si nu vei regreta.
Funda? puppy dog eyes

| mishutza explică (pentru Frrramboise):

El e mai nebunatic de felul lui si na dupa cum il cunosc eu nu cred ca s.ar casatorisad

2 răspunsuri:
| mishutza explică:

sad nu pot sa mi.l scot din mnte, acum a venit acasa si ne vedem mereu intamplator imi baga niste priviri:X tot timpul cand venea acasa ne vedeam acum nu ne.am mai vazut decat intamplator stiu ca dragoste cu forta nu se poate dar eu vreau sa fiu cu el ma poate ajuta cineva?!puppy dog eyes