| Kennedy97 a întrebat:

Am nevoie de un pic de ajutor. Sunt la o primă relaţie cu o fată în viaţa mea şi am nevoie de nişte sfaturi despre ce/cum să mă comport. laughing Vă mulţumesc. Cele mai multe sfaturi, fundă! happy

Răspuns Câştigător
| Adeniy a răspuns:

Hei. In primul rand, nu incerca sa fii cine nu esti. Lucrurile marunte conteaza foarte mult :ia-i apararea, poarta-te frumos cu ea, nu o jigni, arata-i ca-ti pasa, fi politicos cu ea, nu uita de aniversarile voastre, asigur-o ca nu o vei parasi si ca ii esti alaturi. Ia-o in brate cand plange, arata-i ca nu toti baietii sunt la fel. Poarta-te cu ea ca si cum ai vrea sa fii cu adevarat impreuna cu ea. Trateaz-o ca pe cea mai importanta persoana din viata ta si pune-o pe ea pe primul loc, mereu.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu de ce crezi tu ca atunci cand esti intr-o relatie trebuie sa te comporti altfel de cum esti tu, cel de zi cu zi. Nu trebuie sa te fortezi!

| Sonic2070 a răspuns:

Nu trebuie sa iti schimbi comportamentul natural, pentru ca intr-o zi ea o sa iti vada "adevarata fata" sa zicem asa, si o sa o ia ca pe o schimbare si poate nu o sa ii placa, deci fii natural.Fa ce iti place, acordai atentie, incredere, afectiune, ofera-i mici cadouri, handmade-uri, florii, pentru ea sa ii oferi flori o faci sa se simta femeie, incurajeaz-o in tot ce face, sustine-o, alint-o, consoleaz-o cand e suparata etc etc etc

"Sa va tina!"winking