| Vladutz2012 a întrebat:

Am niste intrebari si as vrea niste raspunsuri serioase. happy Am fost pana de curand cu o fata si totul mergea ok as putea zice. Ea e mai mare ca mine. Acum cateva zile a zis ca nu mai vrea sa fim impreuna ca are BAC-ul si o sa fie o perioada grea pentru ea si ca nu o sa se poata concentra daca o sa fie ocupata cu... mine si ca nu vrea sa ma tina dupa ea, ca nu o sa poata iesi etc. Am intrebat-o (probabil neinspirat?) daca dupa BAC o sa treaca pauza asta...mi-a zis ca nu e sigura, ca daca o sa avem o relatie serioasa o sa fie greu pentru amandoi ca ea o sa plece si sa pierdem doar vremea asa nu ar avea niciun rost oricum. De la discutia aia am mai vorbit o singura data (la initiativa ei) si nimic important nici atunci. Nu prea stiu ce sa fac. Eu vreau sa fim impreuna dar acum nu stiu daca ea chiar vrea doar o pauza din cauza BAC-ului sau e un fel de despartire prin indepartare. Ar trebui sa incerc sa mai vorbesc cu ea, sa-i dau de inteles ca imi pasa sau ceva? Funda, multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu, nu ai fost deloc neinspirat. Ai vrut să afli un lucru, l-ai aflat, dar observ că ți-e greu să-l accepți. Eu zic că nu are rost să insiști, o pui și pe ea în situații aiurea, de a invoca motive fictive, dar totodată, te pui și pe tine în situații umilitoare. În locul tău, nu i-aș mai căuta prezența, m-aș îndepărta. Păstreză-ți demnitatea, oricât ți-ar fi de greu. Nu o mai căuta.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata, elegant, ti-a dat papucii. Accepta-i, tot elegant.

| neutrino a răspuns:

Cred ca ai gresit adresa, eu nu am intrebat nimic! O zi buna!

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns (pentru neutrino):

Nu știu ce are TPU -.-.În loc să pună răspunsul unde trebuie îl pune pe la alții q.q. Scuze o.o