| ADRIJK a întrebat:

Am o intrebare, am trecut pe cl a 9a la profilul electronica automatizari si as vrea sa stiu ce specializari sunt si ce ore se fac de preferat un orar si din ce se dau tezele si bacul. Cel mai bun raspuns dau funda!

1 răspuns:
| EvaDuarte a răspuns:

Cel mai bine ar fi să-l întrebi pe profesorul diriginte, dar astfel de informații cred că se pot obține și de la secretariatul liceului. Tezele se dau de obicei la materiile de bază, materii din care dai și BAC-ul; sigur vei avea de dat teze la matematică și limba română și incă una sau două materii de specialitate