| v4zone a întrebat:

Am o intrebare azi e ziua Nanei mele happy Nu radeti! happy Si nu stiu ce sa ii trimit ce oare ar interesa-o si ar surprinde-o?! Please Help!

Răspuns Câştigător
| Andreia06 a răspuns:

Cred ca numai faptul ca stii ca e ziua ei o va bucura mult. Un "La multi ani" face deseori minuni daca este de la cineva drag. Dar daca vrei sa-i faci un cadou, ai putea sa ii daruiesti o rama cu o poza cu tine si cu ea, sa aiba amintire.

1 răspuns:
| Cathea19 a răspuns:

Depinde de ce tip de persoana e. Pana la urma o vaza frumoasa, ceva ornamental sau o esarfa se potrivesc, oricine ai fi, dar daca nu-ti permiti aceste lucruri, florile sunt intotdeauna o alternativa clasica si stilata.