| gabrielaelena2001 a întrebat:

am o intrebare: Ce sa fac pentru ca am o stare de singuratate de neliniste, ma simt singura ca si cum nimeni nu mi-ar fi alaturi...prieteni nu ma pot intelege nici familia. Sunt si indragostita..cred ca e din cauza asta...dar ma simt mereu trista dezamagita..pentru ca nici nu stiu cum sa abordez acea persoana si pe zi ce trece ma dezcurajez singura.ce sa fac? va rog ajutati-ma!
Multumesc anticipat! sad

Răspuns Câştigător
| vlad838 a răspuns:

Fa ce ti-a zis AndaPunctulet si incearca sa vezi niste comedii. Pe mine ma fac sa uit de toate relele si chiar te relaxeaza happy
Actorul meu preferat e Jim Carrey, daca vrei niste comedii incearca "Ace Ventura: Pet Detective" si "Ace Ventura: Nature calls". Mi se par geniale chiar daca sunt putin cam vechi happy Bafta!

1 răspuns:
| AndaPunctulet a răspuns:

Pai. I`ati inima in dinti si spune-i baiatului ca il placi. Eu asa am facut. Nu se poate intampla nimic rau! Esti puternica si cred ca o sa reusesti si cine stie poate si el te place!