| Nonickname_2597 a întrebat:

In ultimul timp ma simt foarte singura. adica cu prietenii nu prea am mai comunicat asa cum faceam inainte, de relatii nu stiu adica nu pot sa spun ca sufar asa dupa cineva dar imi lipseste o persoana anume. cu mama, macar ea e singura cu care ma inteleg.fiecare are problemele lui si fiecare ma intelege intr. un anumit fel.si parca regret ca am acordat atata incredere anumitor persoane.chiar nu mai stiu ce sa fac. e atata monotonie in viata mea. ce sa fac?! puteti sa-mi dati o melodie de singuratate sau ceva de gen? multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Bibishorrrr a răspuns:

Camuflaj feat Anda Dimitriu - In jurul lumii.
Da iti dau si un sfat du-te pe afara si ia.o de la capat.Fa-ti noi prieteni care sa te inteleaga si sa iti fie aproape in clipele astea de monotonie.Bafta! fundita?

| Colla a răspuns:

Cu ce te'ar ajuta daca noi ti'am da o melodie de singuratate in loc sa te ajutam? Fi si tu mai pozitiva si iesi cu prieteni, fa'ti un grup si daca te tot gandesti ca esti singura logic ca asa o sa fii.Gandeste'te la prietenii adevarati si stai cu ei.

| dulcenina_3159 a răspuns:

Nu stiu ce melodie sa iti dau... dar iti dau un sfat distreaza-te cat mai poti dupa vei regreta si va fi prea tarziu deci distreaza-te... pa succes si fi si uh mai comunicativa cu ceilalti adica nu le spune totul dar macar comunica cu ei. Pari genul de fata de treaba deci multe fete si-ar dori sa le fi prietena lor...

| me_4173 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru.Nu inteleg de ce unele persoane in care ai foarte mare incredere se comporta asa dupa un anumit timp.Incearca sa-ti faci alti prieteni sau lucruri care-ti plac tie.Nu ar trebui sa le dai satisfactie acum.Gandeste-te ca ele au de pierdut si ca viata merge inainte. Oamenii se schimba foarte mult.Ca melodie iti recomand Taylor Swift-Mean.Te vei simti mai bine cand o vei ascultahee hee

| compaq15 a răspuns:

Add:andrey_papillon big grin