| Ciobanu_Andrei_1998 a întrebat:

Am o intrebare despre Paralizia in Somn.Ce este mai exact? Vis sau realitate.Recent am avut o experiente de genul,dar mi-am spus: Bai,asta e un vis,controleaza-l si am inceput sa ma inalt la tavan,etc, sa imi controlez visul mai exact.Alta data am avut o experienta de genul cand m-am dus la culcare in alta camera iar cand am deschis ochii vedeam ceva catei care zburau prin fata mea si nu ma puteam misca, iar dupa 2 minute m-am trezit la mine in pat, in camera in care adormisem initial.Deci? Vis sau realitate? Dau funda! big grin
PS:Nu vreau raspunsuri de pe google ci de la persoane care au mai avut asemenea experiente.Multumesc big grin

1 răspuns:
| KeNireM a răspuns:

Am pățit ceva de genul ieri noapte. Dar nu stiu ce sa zic... cred ca este un vis.