| iDexu a întrebat:

Buna TPU
Am o intrebare mai delicata si caut un raspuns cu multa seriozitate! Pe scurt, sunt intr-o relatie cu o fata de doua luni. Fiecare weekend il petrecem impreuna la ea acasa ( ea stand si cu părinții ei ). Cu timpul, mama ei i-a spus ca a observat la mine ca nu sunt destul de matur pentru ea si ca ar fi cazul sa o mai rărească cu mine, pentru ca eu o sa o las cu prima ocazie cand intalnesc o alta fata. Mai mereu ii da cate o treaba de facut doar ca ea sa nu aibă timp de petrecut alaturi de mine! Ce sa fac sa devin mai matur? Sa inteleaga ca nu lucrul acesta conteaza in mare parte intr-o relatie si ca tot o iubesc si ii vreau binele! Ea mereu tine cu mine si nu ii pasa de ce spune mama ei.
Ea are 19, iar eu 18! Funda

1 răspuns:
| UnBroken2016 a răspuns:

Nu ai cum sa devii peste noapte mai matur. Totusi ma amuza chestia asta. Ce faci de mama ei te crede imatur? Inca nu ai plan de casatorie cu ea sau ce? Parintii astia prosti ma scot din sarite. Daca ai 19 ani esti prea imatur, daca venea acasa cu unu de 25 vezi domne e prea mare.