| beatriceex a întrebat:

Am o intrebare mai stupida dar... in fiine! Cum a fost primul sarut la voi? Daca ati avut parte de el si daca ati avut emotii? Iar daca nu ati avut parte de el va este frica, cum va simtiti :-s? Din fericire sau din nefericire nu am avut parte X_x. Si am 14 ani. >:". O sa fie urat sau cuu fluturasii si chestii laughing.?

Răspuns Câştigător
| madalinamady56 a răspuns:

Buna.poveste lunga..in seara de pasti el s-a oferit sa ma duca acasa,eu stiam de la inceput ce vrea sa faca si de ce vrea sa ma conduca spre casa,in fine cand eram foarte aproape de casa s-a oprit brusc si a zis bine te duc pana aici sa nu vina tatal tau, si s-a apropiat tot mai mult am avut emotii e normal si dupa, nu-mi venea sa cred ca se intamplase in seara aia, dupa parerea mea a fost foarte frumos si romantic si dupa ce nu ma mai tinut in brate ni s-a stin lumanarea, in fine fluturasi o sa-i simti pe moment cand trebuie sa te atinga dupa trebuie sa te lasi purtata de val sa nu te mai gandesti la emotii dar iti garantez ca toata noaptea nu vei dormi gandindu-te la sarut si o sa fi fericita cel putin asa am fost eu. Sper ca ti-am fost de ajutor, sa fi iubita!