| MadyMadutza a întrebat:

Buna TPU am o mare problema, este o poveste foarte lunga am sa incerc sa vo spun cat mai pe scurt. Acum 4 luni am fost cu un baiat, dar in urma cu o luna m-am despartit de el pentru ca nu imi mai placea de el, acum dupa o luna si ceva iar imi place de ell si as vrea sa ma combin cu el. El se comporta foarte frumos ne intelegem ca fratii. Azi am aflat ceva super aiurea el s-a combinat cu o alta tipa de la el din cartier. Si nu stiu ce sa fac. trebuia sa fac eu primul pas inainte sa se combine cu tipa asta, sau sa ii zic ca vreau sa ma combin cu ell si sa se desparta de tipa? Va rog raspunsuri fara misto :X Dau funda :X:*

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Eu zic sa o lasi moarta. Daca el s-a combinat deja cu o alta fata inseamna ca nu te mai vede ca pe o iubita ci ca pe cea mai buna prietena. Ar trebui sa iei mai in serios relatiile de iubire pentru ca nu se poate ca dupa o luna sa iti placa de acelasi baiat caruia i-ai dat papucii. Cred ca e mai degraba un sentiment de posesie, acum ca nu il mai ai il doresti mai tare, dar s-ar putea ca dupa ce veti fi din nou impreuna sa iti dai seama ca era mai bine cand erati doar prieteni.

| MadyMadutza explică:

Amilik: Stiu asa simteam si data trecuta.....credca ai dreptate

| MarianMinunatul a răspuns:

Pfff...daca tie chair iti place de el ar trebui sa ii spui... daca zice nu asta e dar merita sa incerci