| antoantonia a întrebat:

am o mare problema. va rog sa imi raspundeti. acum cateva luni mi-am pierdut buletinul si mi-a zpus mama sa il caut pentru ca altu sa imi fac ma costa mult. am cautat pe net si am vazut ca unii au platit ba 50 de ron ba 20 de ron taxele, acum nu mai stiu ce sa cred. si-a mai refacut cineva unul si stie cat costa sigur?straight faceva rog dau fundita,straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un articol expert:
http://adprice.ro/cum-sa-iti-faci-un-buletin-nou-si-ce-acte-sunt-necesare/