| Moni11 a întrebat:

Am o mica mare problema, am inceput sa vorbesc pe facebook cu un baiat de un timp si suntem din acelasi oras si miercuri ne-am intalnit si chiar imi place foarte mult de el si ne-am inteles foarte bine cand ne-am vazut, cand am iesit din local si ne-am luat ramas bun asteptam sa ma sarute (aici e mai complicat ) laughing si cand am ajuns acasa i-am trimis mesaj si i-am spus ca a uitat ceva si el a spus ca stie si a mai spus ca sunt draguta si adorabila si ii place vocea mea si sa nu inteleg gresit dar sunt un pic micuta pentru el si acum tot vorbim pe facebook si vreau sa fim impreuna si nu stiu cum sail conving ...Va rog ajutati-ma cu un sfat ceva.

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Şi cum a ajuns să vorbeacă cu tine? E normal la cap, eu sunt sigur că simte ceva pentru tine altfel ce scop mai aveau conversaţiile. Treaba e că nu vrea să profite de tine şi mai e şi timid..Nu ţi-a spus în faţă şi legat de sărut dacă nu aşteptai de la el şi făceai tu mişcarea îţi spun sigur că ceda tongue
Toată treaba e că e o barieră între voi cea pe care el o crează prin mediul online, încearcă să obţii mai multe întălniri de la el"winking

Mult succes şi Crăciun fericit

6 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Da, dar nu te-a refuzat și dacă ați fost la întâlnire e cevawinking

| adela999 a răspuns:

Vorbeste cu el frumos, intreaba-l daca ii place de tine si daca ai avea tu ceva sanse la el.i-al incet prima data si comportate normal cu el.

| Moni11 explică (pentru adela999):

Am incercat si pun pariu ca daca l-as intreba daca am sanse cu el ar spune ca sunt micuta pentru el

| Moni11 explică (pentru Divy):

Am inceput sa vb pe facebook de cand m-am in oras mai exact de cand a inceput scoala si am inceput sa vb printr-o greseala intentionata a mea si am devenit tot mai apropriati...

| Moni11 explică (pentru Divy):

Tot am vorbit despre relatiile care le-am avut si eu si el si ma intreba ce vreau de la un baiat si eu il intrebam ce vrea de la o fata si cand ne-am vazut nu ma puteam opri din zambit...si de cand ne-am vazut nu mai sunt asa indrazneata si cand ne-am vazut mi-a spus ca am mult tupeu pentru varsta mea si a spus ca nu e rau si zilele astea tot i-am spus ca il astept pe Mos Craciun cu un iubit si ca imi place de cineva de fapt vorbeam despre el la persoala a 3 a

| Divy a răspuns (pentru Moni11):

Da, probabil lui îi place mai mult de tine când ești mai îndrăzneață să faci tu prima mișcare

| Divy a răspuns (pentru Moni11):

Şi cum a ajuns să vorbeacă cu tine? E normal la cap, eu sunt sigur că simte ceva pentru tine altfel ce scop mai aveau conversaţiile. Treaba e că nu vrea să profite de tine şi mai e şi timid..Nu ţi-a spus în faţă şi legat de sărut dacă nu aşteptai de la el şi făceai tu mişcarea îţi spun sigur că ceda tongue
Toată treaba e că e o barieră între voi cea pe care el o crează prin mediul online, încearcă să obţii mai multe întălniri de la el"winking

Mult succes şi Crăciun fericit