| Ally98 a întrebat:

Buna TPU ..am o mica mare problema ca sa zic asa big grin de curand mi-am luat un android si intr-o seara am intrat pe messenger iar toate id-urile mele au intrat in agenda de numere asa ca le-am sters ca nu mai gaseam nici un nr si cand am intrat pe mess nu mai aveam nici un contac...plizz daca stiti cum sa le recuperez dau fundabig grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Draga mea!
Am facut si eu asa! laughing
Nu mai poti sa le recuperezi!
Intra la setarile telefonului si dai la aplicatia yahoo la setari si vezi acolo parca ceva de contacte nu mai stiu?!
Te descurci!
Eu nu am mai recuperat tot ce am pierdut laughing si asa nu aveam multi in lista de prieteni...
Mai sigur este sa ai scris pe o foaie ceva, sa nu mai pierzi alta data prietenii de pe yahoo.
Succes!

| tikuta a răspuns:

Intra la setarile telefonului si dai la aplicatia yahoo la setari si vezi acolo parca ceva de contacte nu mai stiu?!