| Bree150 a întrebat:

Am o nedumerire. E un băiat de care imi place. El nu stie asta. Stă în a doua banca iar eu stau in spatele lui, în a treia banca. Intr-o zi, cand eram in paza el s-a intors spre mine si pur si simplu se uita la mine si nu imi spunea nimic pret de cateva secunde. Stateam si ne uitam unul la altul si niciunul nu a spus nimic(eu, in timp ce el se uita asa la mine, nu am spus nimic pentru ca ma gandeam si incercam sa imi dau seama de ce se uita asa la mine). Apoi, dupa acele clipe "profunde" ceva ne-a distras atentia si nu ne-am mai uitat de atunci unul la altul asa.

Ce e cu el?
De ce se uita in felul ala la mine?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Te place si el, e clar.
Ii poti spune linistita sau macar sa incerci sa vorbesti mai mult cu el s-a stabilit si o altfel de legatura.

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Buna, trebuie să îi spui dacă este interesat de tine, dacă da spune-i ca vrei sa fii împreună cu el.
Si nu va mai uitați așa unul la altul, sărutăl si gata :*

| NAT0 a răspuns:

laughing Și eu mă mai uit ca așa la unele persoane. Probabil era ceva schimbat la tine și d-aia s-a uitat la tine. N-are nici o legătură dacă te place sau nu. Când plecați, plecați împreună și vorbiți despre ce vrei tu, fii mai deschisă cu el și poate așa intră în vorbă cu tine sau dacă nu, intri tu în vorbă cu el.

| denyzo a răspuns:

Ati vorbit macar? va intelegiti? happy
Probabil te place dar este mai timid, ori ii este teama sa iti arate sau sa iti spuna de frica de a nu-ti schimba parerea. Nu ar fi o idee deloc rea daca ati vorbi despre asta.
Fiecare om este diferit.

| Gabriella9980 a răspuns:

Eu posibil sa te placa. Ochii spun multe, crede-ma. Fii atenta si la alte gesturi pe care le face, daca vrei imi poti da mesaj sau add pe Facebook si vorbim despre asta happy. Oricum eu cred ca simte ceva.

| Bulache a răspuns:

Probabil îl exciți, și acum nu glumesc.