| Kami_Kami_1999 a întrebat:

Am vorbit toata vara cu un baiat care dupa cateva saptamani de vorbit a inceput sa imi placa. mult. El era in Italia la mama lui, probabil fara prieteni si vorbeam zilnic nu era zi in care sa nu imi scrie si era totul asa frumos credeam ca, cand va veni in Romania *avand in vedere ca este din acelasi oras cu mine* vom continua si se va infiripa ceva cand colo cand a plecat mi-a zis poate ne vedem si eram asa fericita si cand a ajuns in Romania nimic nu mi-a mai scris si am decis sa ii scriu eu, am vorbit scurt si sec si ii scriam numai eu prima dupa 2 saptamani sau asa. intr-o zi mi-a zis disperata mai esti si na m-am simtit foarte prost. Am decis sa nu ii mai scriu si au trecut cam 3 luni si i-am scris ce faci? si mi-a raspuns am fost in mall si nu ti-am zis ca sa nu vii in momentul de fata ma simt foarte prost... demoralizata si alea alea. Credeam ca va fi cum era in Italia nu asa.
ce sa fac? il stresez eu prea mult? ar trebui sa nu ii mai scriu never?

Răspuns Câştigător
| stolz a răspuns:

Simțindu-se singur în Italia, și-a găsit în tine un prieten temporar. Te-a făcut disperată pe față, nu înțeleg de ce încă îl placi. În username-ul tău e menționat anul "1999", asta înseamnă că ai 16 ani... comportă-te matur și uită-l. Faptul că te evită (părerea mea), ar trebui să fie un motiv suficient de mare încât să nu-l mai placi.
NU ai de ce să te simți demoralizată și "alea alea", crede-mă! big grin

| Kami_Kami_1999 explică (pentru stolz):

Am 15 ani nu 16 dar ai foarte mare dreptate trec peste =) mersi mult

| stolz a răspuns (pentru Kami_Kami_1999):

Mă bucur că ai decis să treci peste, nu ai pentru ce. happy

3 răspunsuri:
| StefaniaIoana18 a răspuns:

Mai bine lasa-l împace deoarece el nu vroia decât să vb cu cineva pentru ca nu avea cu cine să vorbească. Și poate lui nu îi place genul ală de față care pare "disperată" poate în momentele astea să își bâtă joc de tine. De ce? Pentru ca tu te-ai îndrăgostit intr-un fel de el și el văzând asta ..na nu o să se întoarcă never la tine. Arătai ca nu îți pasă