| Bianca_6973 a întrebat:

Am o problema... Am 13 ani, 33 de kg si am piept foarte mic si nu stiu ce sa mai fac. Incerc sa ma ingras ca sa ma dezvolt. Mananc foarte mult si degeaba, mai ales ca mananc mult fast-food. Ce sa fac sa ma ingras? Dau fundita crying.

Răspuns Câştigător
| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Esti chiar foarte slaba pentru varsta ta.Lasa fast-foodul la o parte si pune-o pe maicata sati gateasca ceva consisent acasa.Si mananca multe fructe. Nu te poti dezvolta cu una cu doua. TRebuie sa astepti eu la 12 ani deja aveam cupa B laughing si fara sa fac nimic.Totul va venni de la sinewinkinghappy

3 răspunsuri:
| Twilight a răspuns:

Scuze.dar :O:O 13 ani si 33 de kg?
Poate este genetic. Nu o sa poti sa faci nimic in privinta asta.Probabil intotdeauna vei fi mai...slababig grin

| IoanaaAa3 a răspuns:

Deci 1. la mana fast-food`ul nu iţi poate face bine. Eu aş zice să aştepţi sa te dezvolţi in ritmul tău. Cine te place, te place aşa cum estiwinking.

| andrelicious a răspuns:

Hmm.poate asa esti tu mai puutin dezvoltata.na.nu cred ca trebuie sa faci ceva anumestraight face.dar poate in viitor o sa te schimbi