| AdyRiann a întrebat:

Buna TPU
Am o problema,amicul meu in care am mare incredere si cel mai bun prieten al meu, ma simt folosit de el.In fiecare zi ma duc la el,si imi spune ca nu are timp isi face scuze... Astazi am fost la el de fapt el ma chemase ieri, si a spus ca nu are timp, m-a invitat la ziua lui.In fiecare an i-am cumparat cadouri frumoase, in mai cand l-am invitat l-a ziua mea a spus ca n-are nimic ca nu mi-a luat cadou.Ce sa fac sa merg la ziua lui, sa nu merg?

Răspuns Câştigător
| Smillee a răspuns:

Uite procedeaza cum ai procedat si anii trecuti suprinde-l cu un cadou frumos cum o faci tu ca de obicei dar uite mai tirziu cum se va comporta daca la fel va fi indiferent nu cred ca mai merita atentia si respectul tau iar la moment du-te.happy Bafta:*