| NickiMary14 a întrebat:

Am o problema, care e cam dificila, ce sa fac daca am prietene care mamei mele nu le place deloc, adica, nu stiu cum sa-mi aleg prietenele pentru ca nimeresc fete care nu sunt placute de parintii mei! Nu stiu cum sa va explic, e o poveste mai lunga! Va rog, fara glumite tampite! Funda happy!

2 răspunsuri:
| AndradaE a răspuns:

Nu esti foarte explicita si nu imi pot da seama care ar fi motivele din care parintii tai nu sunt de acord cu prietenele tale. Cel mai bine ar fi sa realizezi tu ce este neinregula cu ele. Poate parintii tai chiar au observat ceva ce tu nu observi happy

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa o intrbi pe mama ta ce anume are impotriva prietenelor tale. poate fi legat de educate, de buna cuviinta, cine stie dar ea fiid mama ta poate cel mai bine sa te ajute.