| GEORGIGEORGIGEORGI123 a întrebat:

TPU am o problema cu colegii mei ei isi bate joc de mine astazi seara ma asteptau la usa scolii si incepea toti sa ma bata pentru ca l-am parat unii dintre ei ca facea chestii obscene la spatele unei colege si ala a inceput sa faca o gasca din 3 baieti, Nici nu-mi vine sa mai exist pentru ce mi-a facut din clasa 1 pana a 8. Imi zice tot felul de chestii "sugi ****" etc.Si altul imi da cu palma in cap precum se crede bataus, imi ia ghiozdanul etc. Ce-as putea sa fac.

1 răspuns:
| KiGtOgT a răspuns:

Ai vorbit cu diriga/dirigu? Cu directoarea/directoru? Nu trebuie sa stai ca o placinta si sa nu spui nimic. Daca nu se rezolva nimic fuga la parinti si spune'le sa te mute! Nu trebuie sa suferi tu din cauza unor handicapati. Pe bune, nu suport cand aud de asemenea copii, mai ales ca stau degeaba.