| Rennata a întrebat:

Buna TPU am o problema cu messengeru mi-am uitat parola si am incercat de mai multe ori sa intri si acum nu mai ma lasa sa intru deloc pentru ca imi spune ca contul meu este blocat ca am incercat sa intru de multe ori crying ce sa fac va rog ajutati-ma trebuie sa imi recuperez contul neaparat va rog!":*

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

Asta am patit si eu. Este posbil ca parola sa fie corecta, dar mai stii raspunsurile la intrebarile de securitate?(le-ai completat atunci cand ti-ai facut id-ul). Incearca sa te loghezi pe mess si atunci cand apare mesajul cu "Eroare-cont blocat" da la deblocare parola.Vei completa un cod si apoi vei raspunde la intrebarile de securitate si gata! Problema adevarata e atunci cand ai uitat raspunsurile la aceste intrebari. Asa am patit eu si nici pana in ziua de azi nu am putut intra. Sper ca tu stii raspunsurile la intrebarile secrete! happy Bafta!
P.S. : Daca reusesti sa intrii si fara intrebarile alea, spune-mi si mie ca poate imi rezolv si eu id-ul laughing

| Rennata explică (pentru Rose123):

Nu nici eu nu stiu raspunsurile de la securitate nu stim ce sa facem se pare ca avem aceiasii problema, Pai mai astepteptam poate mai ne ajuta cineva nu?:-)) Esi fata sau baiat?
love struck

| Rose123 a răspuns (pentru Rennata):

Da...nu prea avem ce face. Eu mi-am facut alt id de messenger. Aaa si sunt fata laughing De ce?

| Rennata explică (pentru Rose123):

Numa da dar eu nu vreau sa imi fac alt id pentru ca acolo am o multime de iduri care nu le stiu din cap imi fine poate rezolvam asta imi dai id tau mai vb pe mess daca vrei si tu sa fin friends?:*happy

| Rennata explică (pentru Rose123):

Tiam dat fundalove struck:X

| Rose123 a răspuns (pentru Rennata):

Da,stiu e nasoala situatia. Eu mi-am pierdut toate id-urile din lista veche, dar nu am ce face. thinking Ok, te bag acum la prieteni (pe TPU) si pe urma daca rezolvam ca lumea cu messul, te bag si acolo. happy

| Rose123 a răspuns (pentru Rennata):

Multumesc :*

| Rennata explică (pentru Rose123):

Nu ai pentru ce da-mi id k te bag in lista veche

9 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

E blocat pentru 12 ore. Aminteste-ti parola pana atunci si numai gresi happy

| Rennata explică (pentru cristiiiiiii):

Mai mi-a spus cineva sa fac asa dar degeaba nu mai ma lasa crying