| sokey a întrebat:

Am o problema cu PC. Cand trag un program se opeste la ultima secunda si nu se mai incarca. De ce? Abia mi-am reinstalat windowsul...

Răspuns Câştigător
| GăbițuGabriel a răspuns:

Si la mine se intampla exact la fel, cand descarc ceva.exe se opreste la 1s (second) am reinstalat windowsul merge atunci pe moment, dar apoi din nou :-l. Mentionez am Windows XP.

| sokey explică (pentru GăbițuGabriel):

Eu am rezolvat big grin. Merge ca naiba PC big grin

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru sokey):

Ce iai facut? big grin thinking

| sokey explică (pentru GăbițuGabriel):

Am sters absolut tot din pc si i-am resinstalat windowsul fara modul [quiq] (nu stiu daca am scris bine). Acum merge super repede nu am probleme.

4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Cred ca windowsul e de vina incerca sa pui alt model.