| Nestea5000 a întrebat:

Am o problema. De fapt nu stiu daca e o problema sau nu. Sunt fata si oriunde merg, cineva trebuie sa se indragosteasca de mine. Indiferent unde*! Pana si pe strada. De ce?! Prietena mea imi spune ca sunt frumoasa si din astea. Dar nu e asta motivul.

Ma puteti ajuta?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? Sa spunem ca nu esti frumoasă?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate esti prea modesta

| WaterDrop a răspuns:

Serios? Asta este marea problema? Tu nu vezi cate cazuri care il contrazic pe al tau sunt pe aici?
Sa stii ca totusi este o diferenta intre cineva care doar se uita la tine pentru ca esti frumoasa si iti doreste trupul, si cineva care este indragostit de tine (asta daca nu se arunca din masini pe tine cand treci pe langa ei).

Nu inteleg de ce vezi tu asta ca pe o problema, pentru ca nu este. Poate doar daca esti timida si eviti atentia oamenilor.Altfel, ar trebui sa te bucuri ca poti avea orice baiat/barbat la picioare, pentru ca slava domnului sunt destui care ar linge si pamantul pe care calcati fara vreun motiv real.

| ALittleDeath a răspuns:

Sa te ajutam cu ce?laughing
Sa iti convingi prietena ca nu esti frumoasa?

| EsteraIulia1918 a răspuns:

Hey, nu pot zice ca si eu am o senzatie din asta, dar... laughing probabil dai prea multa atentie acestui lucru laughing si stii, e cam greu sa-ti spun ceva, nestiind situatia- iar, in plus, e probabil sa ai un aspect si caracter mai deosebitwinking