| MariaLuiza a întrebat:

Am o problema in dragoste...Am un prieten foarte bun pe care am inceput sa il place pana am inceput sa il iubesc...Habar nu am ce sa mai fac ca nu mai suport cand se mai da la alte fete. Oricum si pe mine ma mai ia in brate. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci numai daca incepe si lu isa ii placa mult mai mult de tine, incearca sa fi si u mai draguta cu el

| TuguiMihai1 a răspuns:

Cred ca cel bine ar fi sa ii zici... chiar daca nu vei fi cu el vei lamuri problema...
Unui baiat care nu stie sa intreteze foarte bine semnele de atractie va aprecia o fata directa...