| AdytzTheWolf a întrebat:

am si eu o problema in dragoste, o colega de-a mea era foarte indragostita de mine, a facut rost de idul meu, la fiecare ocazie vorbea cu mine, am vorbit cu ea pe massenger si dintr-o prostie i-am spus ca as fi interesat sa ma combin cu o fata (nu ii spun numele) atunci colega mea s-a suparat foarte rau pe mine si inainte sa imi dea ignor mi-a spus ca ma iubeste si ma place (pana nu mi-a zis eu habar nu aveam ca ea ma iubeste) acum nu stiu ce sa fac sa o recastig, mi-am dat seama ca pe ea o iubesc cel mai mult si vreau cu orce pret sa o recastig, ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Fii sigur ca e fata cuminte ca sa nu te dezamagesti dupa aia si ca sa o impaci cu gandul comunica cu ea pana accepta scuzele tale.

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la ea,sa comunici cu ea,sa-i ceri iertare si sa-i spui ceea ce simti,ea cu siguranta va fi impreuna cu tine,si daca nu accepta din prima, nu te da batut, incearca sa o recastigi...

| SkittlesS a răspuns:

Dc baieti faceti asta?
chiar nu ti'ai dat seama ca te plc?
asa am patit si eu
imi pare rau de ea

| alinuytza a răspuns:

Zi ca o iubesti si ca despre ea era vorba cand ai zis asa ceva doar glumeai cu ea ea a fost mereu aleaxa inimi tale