| Tapacyan a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cand deschid mess-ul si dau log in imi spune(there was a problem signing you in to Yahoo Messenger and you account has been locked.Please click"Forgot password" to start the unlocking process).(81003003) Ajutor! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si dai acolo sa te loghezi in contul tau si sa iti schimbi parola. ti-au blocat cei de la yahoo contul pentru ca a fost introdusa o parola gresita de prea multe ori. probabil cineva care a vrut sa-ti ghiceasca parola si nu i-a reusit :)!

1 răspuns:
| AnnaLuuv a răspuns:

Buna!

Pai ti-ai blocat id'ul. Ori tu ori altcineva a incercat de mai multe ori sa introduca parola si a gresit'o. Dai click pe Forgot Password si urmeaza pasii pentru ati inlocui parola.

Sper ca te'am ajutat. Funda?batting eyelashesbig grin