| dulc3'maria a întrebat:

Nu inteleg. orice id imi merge numai unul pe care intram mereu nu mai mergesadimi scrie There was a problem signing in to yahoo messenger. Your account has been locked.Please click Forgot password.to start the unlocking process. Ce sa fac?cryingastept raspunsuri va rog mersi mult

Răspuns Câştigător
| X0xo a răspuns:

Buna!
www.yahoomail.com
te loghezi
mergi la Options ai sus in dreapta
Mail Options
Account Information
te loghezi, iti apare o lista si cauti Change your password
iti schimbi parola :) si atat cred :-s

Bafta!

4 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Este o problema cu logarea in yahoo messenger. contul tau a fost blocat (din cauza ca ai gresit de prea multe ori parola). va rugam dati clcik pe forgot password pentru a incepe procesul de deblocare. succes poate reusesti sal deblochezi dar trebuie sa stii ce ai pus la toate completarile cand ai fc idu ca sal mai deblochezi + plus ca o sa-ti dea ei alta parola daca il deblochezi. bafta :*

| Anda_5509 a răspuns:

Asa am patit si eu.Este din cauza ca ai gresit de prea multe ori parola.Intra la www.yahoomail.com si logheaza te, de aici cred ca te descurci

| mircea a răspuns:

Cred ca "cineva" a considerat ca parola ta a fost probabil deconspirata. Se mai intampla. Si eu am gresit de multe ori parola si nu am avut astfel de probleme cu blocarea contului. Oricum, fa-ti alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai incercat de mai multe ori sa introduci parola si ai gresit (sau poate a incercat altcineva) iti apare chestia asta. da click pe forgot password si vezi pe acolo ce te intreaba si daca raspunzi corect iti va da alta parola si intri pe cont