| perceive a întrebat:

am o problema straight face. Marti ma voi duce cu o prietena sa cunosc un baiat pe care l-am vazut doar in poze. El mi-a spus ca sunt frumoasa si ca vrea sa ne cunoastem, de aceea eu cu prietena mea vom merge marti dupa-mas sa il vedem la antrenamentul de fotbal.
1.Acum. cu ce sa ma imbrac thinking Eu m-am gandit la o pereche de blugi lungi, de oarece se anunta ploi, si un maiou turcoaz. si o pereche de balerini albi. E ok?

2. Cum sa ma port? Baiatul este foarte frumos si chiar vreau o relatie cu el. Totul depinde de cum o sa fie marti. Sunt foarte emotionata.

Multsumesc! happy
PS : eu am 14 ani iar el 17 :d

3 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Ai grija, el este mai mare si du`te insotita de cineva big grin. S`au anuntat o gramada de cazuri deplacute sa nu crezi acum ca sunt vreo mama de 30 de ani laughing si eu tot 14 ani am. Comporta`te normal fii cat mai naturala si imbraca`te sport avand in vedere ca te duci la antrenamentul lui sau imbraca`te in ceva in care consideri ca iti sta bine. Esti o fata isteata se vede dupa intrebare, dupa cum ai formulat-o si el trebuie sa te placa pentru ceea ce esti u! BAFTA la intalnire, funda? puppy dog eyes

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Ok in primul rand.totul e ok la haine in afara de balerini care nu prea se asorteaza cu blugi deci alege o pereche de tenisi. Poate ca te-ai gandit sau ti s-a mai spus poarta-te normal pai practic ce inseamna "normal"?"Normal" inseamna sa-l saluti(si cauti lucruri in comun) dar incearca sa scapi de emoti sau sa nu le arati pentru ca te va crede ca "restul fetelor".Nu-i da de inteles ca il placi.(sau ca o sa-l placi) Sau poate doar putin in cazul in care vezi ca e interesat ca sa nu creada ca n-are o sansa.Si cu timpu dupa ce deveniti prieteni mai buni.o poti ruga pe prietena ta sa-l intrebe ce parere are despre tine sau daca te place.Dar acum eu zic totusi sa astepti si un sfat de la baieti ca probabil ei stiu mai bine...dar sper sa te fi ajutat si sfaturile melewinking. Poate ca ploua dar oricum nu purta ochelari de soare.(vei parea fitoasa)

| dulse a răspuns:

Inbracamintea mi se pare ok, dar in primul rand poartate normal fi tu insuti si el te va placea cu siguranta deoarece vei fi un original si nu o alta copie falsificata...succes