| ExXify50 a întrebat:

Heii,am o problema cu facebook-ul..cred ca cineva imi intra pe el dar am schimbat parola dar tot intra si da like-uri si ce mai face pe acolo..plzz ce pot face? funda big grin

13 răspunsuri:
| pnker a răspuns:

Schimba iar parola si ai grija sa nu ti-o afle iar. Ai cumva frati sau alte persoane care intra de pe calculatorul tau? Ca poate iti ramane contul pornit si de asta intra. Sau poate ti-a ramas contul pornit pe un alt calculator.

| ExXify50 explică (pentru pnker):

Nu frate..sunt singur la parinti si nimeni nu intra pe pc meu.Nu am intrat pe pc-ul la altcineva ca sa raman logat

| ExXify50 explică (pentru pnker):

Da normal ca sunt.ce dracu ca arata ca dau like-uri pe la 3 jum noaptea si eu dorm la ora aia bustean.

| pnker a răspuns (pentru ExXify50):

Nu tu ai dat like-urile alea? Ca din cate stiu nu iti arata ora la care ai dat tu like, arata ora la care a fost postata chestia la care tu ai dat like.

| ExXify50 explică (pentru pnker):

Pai stiu ca nu imi arara mie ora la care am dat like dar faza e ca a dat ala sau aia la vara mea si ea mi-a spus ca ce dracu ii dau la 3-4 noaptea like la poza laughing funny stiu..si imi mai dau si seama dupa faptul ca imi arata paginile alea la care dau "eu" like si eu din cate stiu nu dau la paginile alea like(sau poate sunt somnambul mai stii laughing )

| XNX a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi neaparat parola! Dar repede pentru ca sa nu ti-o schimbe el primul!

| nebuna12121 a răspuns:

Buna, am vazut intrebarea ta. puneti o parola, mare, sau schimbati parola de la id de messenger, si dupa aceea schimbi parola de la facebook. poate el iti stie parolele la amandoua

| elllyandrei a răspuns (pentru nebuna12121):

Am si eu aceeasi problema; nimeni acasa nu=mi intra si nici din alta parte nu an accesat.Dar ma trezesc ca mi se trimit confirmari de cereri de prietenii pe care eu nu le-am trimis.Am schimbat parola de 5 ori si tot degeaba si am pus numai parole foarte strong cu toate bulinele verzi, o solutie please, ca o sa ma trezesc intr-o zi ca nu mai pot accesa contul happy se vor plictisi cei de la facebook si nu-mi vor mai da voie sa intru

| zombiegirl2002 a răspuns:

Frate e vina ta pentru ca nu iti pui o parola mai buna

| ExXify50 explică (pentru zombiegirl2002):

La ce parola grea am pus acum nimeni nu o ghiceste..Am scris-o pe foaie si nu nimeni nu stie unde e pusa foaia.

| pnker a răspuns (pentru ExXify50):

rolling on the floor))...cele mai bune parole nu sunt cele lungi si complicate, sunt cele de pana in 10 caractere, care le poti scrie rapid si de preferat contin si cifre, astfel incat si daca vede cineva cateva caractere din parola ta, nu va putea intui care sunt celelalte caracterehappy Oricum, buna asta cu parola scrisa pe foaierolling on the floor

| ExXify50 explică (pentru pnker):

Pai da..parola pe care o am acum este fix din zece caractere dintre care cinci caractere sunt cifre..sunt ceva de genul(doar ex nu astea sunt caracterele):12345zxcvb intelegi? e f grea parola. faza e ca nu am spus la nimeni parola si nu stiu cum de o nimereste..se poate s-o sparga cu programe sau ceva de genul?

| pnker a răspuns (pentru ExXify50):

Nu poate nimeni sa iti sparga parola de la Facebook, doar sa ti-o ghiceasca sau sa ti-o vada. Dar esti sigur ca in primul rand ti-a intrat cineva pe cont?