| Andra00009 a întrebat:

am o problema. O persoana trebuia sa imi trimita niste poze,pe adresa mea de mail. Eram atat de fericita,incat din greseala i-am spus adresa mea de gmail,care e total diferita de cea de mail. Mi-a trmis pozele pe adresa, care o crea ea de mail. Ma poate ajuta cineva? As putea face ceva?sad

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Pai intra pe cea de gmail si descarcale de acolowinking

| Andra00009 explică (pentru MrAlex):

Nu sunt acolo. Nu intelegi? Mi-a spus sa ii dau adresa de mail, m-am incurcat si i-am dato cea de gmail, iar a trimis pozele pe o adresa care i-am dato de gmail, crezzand ca e de mail.Intelegi?laughing