| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU., am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Deci mai e putin si vine bacul iar eu nu am nici un chef de invatat.Dau bac-ul la istorie, romana si geografie.Istoria nu o suport de niciun fel numai cand aud de ea ma apuca groaza, la geografie si romana ma descurc cat de cat bine.plssss cum sa fac sa pot invata? sincer sunt singura care i se intampla asta? adica pana in bac sa nu mai aibe nicun chef de invatat? eu vreau sa iau bacul...

4 răspunsuri:
| Irina777 a răspuns:

Hmmm si eu am dat azi bacu la istorie, la drept vorbind imi place foarte mult istoria, dar am o problema asemanatoare URASC MATEMATICA, nu zic ma descurc la ea, dar mai mult imi plac obiectele umaniste, si uite ca marti am bacu la matematica...n-am idee cum o sa procedez, dar eu cred ca cu dorinta si munca totul se poate de decis, asa ca daca intr-adevar dorim sa luam bacu, trebuie sa ne apucam de carte...cat de stupid si trist n-ar suna sad

| Irina777 a răspuns:

Da, eu nu sunt din Romania.

| pssssiiii a răspuns (pentru Irina777):

Aaaa scuze...stii la mine e invers eu as dori sa dau bacu la matematica si sa nu mai dau la istorie...mult succes la bac!

| Irina777 a răspuns (pentru pssssiiii):

Poate ne schimbam, ce zici? ...glumesc desigur, mersi mult si tie mult succes!